GRAND PRIX 2022 25-26.06.2022 MICHALOVCE

Categories

Results

MU11+55 (1)
1.YOUSEF HASSANSK ZEMPLIN MI
MU11-24 (3)
1.Barborka TOMÁNKOVÁ1 JC PEZINOK
2.MARCEL PIVARČIJUNIOR LC
3.FILIP BULIŠČÁKJK KATSUDO PP
MU11-27 (11)
1.Enrico LACIKA1 JC PEZINOK
2.MAREK PALOČKOJK KATSUDO PP
3.MICHAEL PASTIRIKSK ZEMPLIN MI
3.ALEX BOSMANTJ MLADOST RS
5.JÁN JONEKMSK VRANOV N/T
5.MATUS ROSHKOSK ZEMPLIN MI
7.MATHIAS SCHWARTZKODOKAN JUDO
7.BRUNO MARČOKKODOKAN JUDO
MU11-30 (8)
1.CSONGOR VECSERNYÉSDOMASZEKI
2.MAKSYM SIROSHTANLION LVIV
3.LEV ZOLOTOPUPOVJT RANDORI
3.RADAN KULIKSK ZEMPLIN MI
MU11-34 (16)
1.Adam MOLNÁR1 JC PEZINOK
2.Alex HUSÁR1 JC PEZINOK
3.ATILLA OLASZDOMASZEKI
3.SAMUEL GREGUŠJUNIOR LC
5.DAREN BORDÁŠTJ MLADOST RS
5.Milán HORVÁTHMISKOLC AVAS
7.BALAZS VARGASATU MARE
7.MYKHAILO LITOVCHENKOJT RANDORI
MU11-38 (5)
1.LEVENTE RAPPAIDOMASZEKI
2.MATEJ SNÁŠELJK KATSUDO PP
3.YAROSLAV PLOSKINAJT RANDORI
4.OLIVER DOPIRAKJK SLAVIA SB
5.ANDREJ VACHÁLEKKODOKAN JUDO
MU11-42 (8)
1.ZETENY BONADHJC
2.Marián PROKIPJC BARDEJOV
3.TOMÁŠ CABANJUNIOR LC
3.NORBERT MYHOVYCHJT RANDORI
MU11-46 (4)
1.SIMON SIVACKODK SNV
2.VOLODYMYR KOSTYRKOLION LVIV
3.ERIK BARANTJ Slávia PO
4.DOMINIK ARANYDOMASZEKI
MU11-50 (3)
1.Tomaš KUĽKAJC BARDEJOV
2.ADAM LUHJK HRADEC KRALOVE
3.SAMUEL KOMJATICKYSK ZEMPLIN MI
MU13+65 (2)
1.DANIEL JAKABLOKOMOTIVA RS
2.ELLIOT PORVAZSK ZEMPLIN MI
MU13-30 (4)
1.TOMÁŠ HUSMANTJ MLADOST RS
2.Viliam PORUBSKYJC BARDEJOV
3.Oliver ŠTAFFENJC BARDEJOV
4.JURAJ SZABÓJK KATSUDO PP
MU13-34 (10)
1.Adam MARKOVICS1 JC PEZINOK
2.LIUBOMIR VERTIPOROHJT RANDORI
3.SYATOSLAV NESVETOVSK JUDO MASTER
3.REMUS ARDELEANSATU MARE
5.Juraj HUDEC JK LEVICE
5.OLEKSANDR BOBITAJT RANDORI
7.BORISOV LEVJUDO ODESSA
MU13-38 (10)
1.MATUŠ LAZARJC ZTS MARTIN
2.OSTAP BUTLERLION LVIV
3.Michal ZGODAVADK SNV
3.Matej KRAUSJK LEVICE
5.OLEKSANDR BOVTSAILOLION LVIV
5.RICHARD CVERCKOSK ZEMPLIN MI
7.LEONARD VETRÁKTJ MLADOST RS
7.Vratko PJONTEKDK SNV
MU13-42 (13)
1.FILIP JURKOWSKIAJ RZESZÓW
2.TUDOR GINDEASATU MARE
3.SAMUEL KROTÁKJK KATSUDO PP
3.Patrik NEZBEDAJK LEVICE
5.Hugo BIGANIČDK SNV
5.RICHARD SASVÁRIJUNIOR LC
7.MATOUS KUNCJK HRADEC KRALOVE
7.NIKITA TOROKHTINJT RANDORI
MU13-46 (2)
1.BARNABÁS BÖRÖCZDOMASZEKI
2.ROMAN TOVTMSK VRANOV N/T
MU13-50 (3)
1.ANDREI MATESSATU MARE
2.DAVID MICAKJK HRADEC KRALOVE
3.OREST YARUNUCHLION LVIV
MU13-55 (4)
1.MARK PERESOLYAKJT RANDORI
2.YEVHEN MORDOVANETSJT RANDORI
3.GORAN KULIKSK ZEMPLIN MI
4.LUBOS PODNECKYSLAVOJ POLNA
MU13-60 (2)
1.OLIVER PORUBIAKTJ MLADOST RS
2.Jakub KRIŠTOFDK SNV
MU13-65 (1)
1.ROMAN TURDAIJT RANDORI
MU15+73 (8)
1.RONALD VALKOVICJK TRNAVA
2.KIEN TRAN TRUNGMSK VRANOV N/T
3.OLEKSII SHTEFKOJT RANDORI
3.OLEKSANDR SHTEFKOJT RANDORI
MU15-38 (3)
1.MILÁN SZABÓDHJC
2.ŠIMON IHASZKODOKAN JUDO
3.PETER PIROCHJUDO AK KOSICE
MU15-42 (3)
1.Andrej MARKOVICS1 JC PEZINOK
2.DANIEL SZABÓJK KATSUDO PP
3.JAKUB STAREKJK HRADEC KRALOVE
MU15-46 (5)
1.ZALAN BONADHJC
2.Silvio LACIKA1 JC PEZINOK
3.DANIEL SHUKULAJT RANDORI
4.VOLODYMYR BOBITAJT RANDORI
5.SEBASTIÁN JANECJK KATSUDO PP
MU15-50 (5)
1.Michal TESÁK1 JC PEZINOK
2.DANIEL PAVOLKAJC ZTS MARTIN
3.MARCEL KOSCOSK ZEMPLIN MI
4.MAKSYM TRETYNNYKJT RANDORI
5.MARK REMECKIJT RANDORI
MU15-55 (7)
1.MYKHAILO TKACHENKOLION LVIV
2.MILAN LAZARJC ZTS MARTIN
3.MYKOLA CHERNIAKJT RANDORI
3.ANDRII LAZARCHUKLION LVIV
MU15-60 (7)
1.FILIP NEMČICKÝJUNIOR LC
2.HRYHORII CHEREMKHOVLION LVIV
3.JAKUB DURECTJ MLADOST RS
3.MICHAL CIBURJUDO AK KOSICE
MU15-66 (9)
1.ROMAN VEČEREKJC ZTS MARTIN
2.DOMINIK BLASKOJK TRNAVA
3.ZAKHAR ASSAULJT RANDORI
3.SAUL FOLDVARISATU MARE
5.MAREK ŽECJUDO AK KOSICE
5.FILIP BUDÁČJUNIOR LC
7.DAVID FARKAŠJUNIOR LC
7.MAX MINARIKSK ZEMPLIN MI
MU15-73 (5)
1.LADISLAV DANYITJ MLADOST RS
2.NORBERT GÁLJUNIOR LC
3.MAX BOCKOTJ Slávia PO
4.MICHAL DRAGULAJUDO TREBISOV
5.SIMON TOTHJUDO TREBISOV
MU7-20 (6)
1.Ivo PORUBSKYJC BARDEJOV
2.MAROS LESICKOSK ZEMPLIN MI
3.PAVLO LAYOSHJT RANDORI
3.IVAN MOLNARJT RANDORI
MU7-21 (4)
1.ILIYA GABORJT RANDORI
2.PATRIK DROBNAKSK ZEMPLIN MI
3.YURA NESVETOVSK JUDO MASTER
4.PÉTER RAPPAIDOMASZEKI
MU7-26 (2)
1.DAMIAN RYDZISPARTAK DUBNICA N/V
2.PAULINA MARGITANOVASK ZEMPLIN MI
MU9-20 (1)
1.PETER TOMÁNEKKODOKAN JUDO
MU9-22 (6)
1.LEONARD GREGUŠJUNIOR LC
2.Oliver KAŠČAKJC BARDEJOV
3.Adrián BREČKA1 JC PEZINOK
3.ILIYA KUCHYSHYNJT RANDORI
MU9-24 (6)
1.Matúš HUSÁR1 JC PEZINOK
2.KAROL KOVÁČJUNIOR LC
3.Tomáš MAUERJC BARDEJOV
3.Michal PIATKA1 JC PEZINOK
MU9-26 (5)
1.MAKAR KARIAKINJT RANDORI
2.Simon MOLNÁR1 JC PEZINOK
3.JOHNNY KUIPERSSK ZEMPLIN MI
4.Branislav PJONTEKDK SNV
5.Viliam GERHATSPARTAK DUBNICA N/V
MU9-28 (6)
1.BOHDAN MATOCHKAJT RANDORI
2.Jakub KRAUSJK LEVICE
3.KYRYLO HRYBANOVJT RANDORI
3.TEODOR DUHARSPARTAK DUBNICA N/V
MU9-30 (8)
1.FILIP SNÁŠELJK KATSUDO PP
2.Adam SAVČAKJC BARDEJOV
3.DAVID HUBENKOJT RANDORI
3.TYMOFII KOVALLION LVIV
MU9-34 (8)
1.MACHAIL TKACHYKJT RANDORI
2.ANDRIY LAYOSHJT RANDORI
3.ROSTYSLAV STARYKLION LVIV
3.ILIYA MOLNARJT RANDORI
MU9-38 (4)
1.JOZEF SLOVIKJK KATSUDO PP
2.MATUŠ ARBECIKSPARTAK DUBNICA N/V
3.Hunor JABLONKAIMISKOLC AVAS
4.DANYLO YAKYMIVLION LVIV
MU9-46 (1)
1.VOLODYMYR KOSTYRKOLION LVIV
WU11-27 (4)
1.JESSICA BAFIOVÁJK KATSUDO PP
2.EMA MIKOVASK ZEMPLIN MI
3.Dominika BIGANIČDK SNV
4.VIVIEN GOLANOVASPARTAK DUBNICA N/V
WU11-30 (4)
1.LILLA ASBÓTHDOMASZEKI
2.ZUZANA ZVAROVÁTJ MLADOST RS
3.Dóra HANKÓCZYMISKOLC AVAS
4.DOROTA BURESOVAJK HRADEC KRALOVE
WU11-34 (7)
1.MARIA MATOCHKAJT RANDORI
2.SOPHIA SZMUDOVÁJUNIOR LC
3.TAMARA ĎALOGOVÁJUNIOR LC
3.MAIA NEMETHSATU MARE
WU11-38 (3)
1.NATÁLIA JANOŠKOVÁJK KATSUDO PP
2.LEA SLOVÁKOVÁTJ MLADOST RS
3.ELLA MINARIKOVASK ZEMPLIN MI
WU11-42 (2)
1.MILANA KORCHYNSKALION LVIV
2.VIKTORIIA PANKANYETSJT RANDORI
WU13-28 (3)
1.ALEXANDRA GINDEASATU MARE
2.SANDRA JURINOVÁJK KATSUDO PP
3.Keve PETRIKMISKOLC AVAS
WU13-32 (2)
1.ZUZANA DANYIOVÁTJ MLADOST RS
2.SÁRA POHÁNKOVÁJK KATSUDO PP
WU13-36 (3)
1.Kristína SOROKOVAJC BARDEJOV
2.EMA NOVÁKOVÁTJ MLADOST RS
3.Miksa HANKÓCZYMISKOLC AVAS
WU13-40 (6)
1.NINA DRUGDOVÁJUNIOR LC
2.OLÍVIA MARTINKOVÁTJ MLADOST RS
3.ANASTASIYA KLYUCHKOVYCHJK UZGOROD
3.ANASTASIYA KLYUCHKOVYCHJT RANDORI
WU13-44 (2)
1.LAURA DRUGDOVÁJUNIOR LC
2.NATALIA LABANCOVASK ZEMPLIN MI
WU13-48 (1)
1.HANA VARGOVASK ZEMPLIN MI
WU13-52 (2)
1.ZARA TÓTHOVÁTJ MLADOST RS
2.MARGITA KOĽVEKOVÁJUDO AK KOSICE
WU13-57 (2)
1.KRISTÍNA KUBOVOVÁKODOKAN JUDO
2.VERONIKA AUGUSTINOVASLAVOJ POLNA
WU15+63 (4)
1.KATERYNA USTINOVAJT RANDORI
2.Petra PÁVELMISKOLC AVAS
3.Hana HAJNOVIČOVÁ1 JC PEZINOK
4.Sabina CVENGROŠOVÁDK SNV
WU15-36 (2)
1.JULIA SZCZEPAŃSKAAJ RZESZÓW
2.ALEXIA TIMOCSATU MARE
WU15-48 (6)
1.EMA DANIŠOVÁJUNIOR LC
2.SOFIA STOLLAROVAJC ZTS MARTIN
3.Dominika HUDECOVÁJK LEVICE
3.MICHAELA HANULOVÁJUNIOR LC
WU15-52 (3)
1.MYROSLAVA BONDARENKOLION LVIV
2.NATÁLIA KISSOVÁTJ MLADOST RS
3.SYNTHIA BANDISATU MARE
WU15-57 (6)
1.IOANA MATESSATU MARE
2.NIKOL VAVROVAJK HRADEC KRALOVE
3.SOFIA BEŇOVÁJC ZTS MARTIN
3.Sofia GÁNOVSKÁDK SNV
WU15-63 (6)
1.Zoja ŠEBOVÁJK LEVICE
2.Zuzana HAMBOROVÁDK SNV
3.KARIN KURHAJCOVAJC ZTS MARTIN
3.Barbora GURČÍKOVÁDK SNV
WU9+36 (3)
1.MIROSLAVA BENČÍKOVÁTJ MLADOST RS
2.ALEXANDRA MELANSATU MARE
3.NATÁLIA EGRIOVÁTJ MLADOST RS
WU9-22 (6)
1.ALEXANDRA DROBNAKOVASK ZEMPLIN MI
2.KAROLINA KORMOSHJT RANDORI
3.MICHAELA PAVELICOVÁMSK VRANOV N/T
3.MELODY KOVTUNOVASK ZEMPLIN MI
WU9-25 (5)
1.Tereza HUDECOVÁJK LEVICE
2.HANA SOLČANSKÁKODOKAN JUDO
3.ZARA MARČOKOVÁKODOKAN JUDO
4.NELA KOPASOVÁJUDO TREBISOV
5.VIKTÓRIA GECKOJUDO AK KOSICE